ctdyrv

\"\"

Mmm, tänane õhtu on vägagi mõnus olnud. Esiteks tuli vend oma uue autoga, mingi sportlaadne. Otsutas soetada selle. Suundusime loksale, nii kirju nagu ma parasjagu olin. Sinakad-lillad papud,mustad retuusid,neoonroosa seelik,must liibuv mingi asi ja selle all oli mul kirju autodega pluss. Juuksed olid sassis, nagu alati ja mulle meeldib.Tegelikult polnudki nii hull vaatepilt kui hetkel tunduda võib ( : Sõites ületas venna muidugi kiirust, pani termika kõvasti mängima ja üldiselt suht mõnus oli. Enne poodi sisenemist, heitis üks noormees juba pilgu. Viisakas nagu ma olin, ütlesin sisenedes üle poe \” Tere\”. Sest ma polnud harjunud sellega, et poes on vaikne ning liigub üldiselt paar inimest. Vend ütles kohe, et mis karjud aga poemüüja naeratas mulle kenasti. Selleni ma tahtsingi välja jõuda. Ja ei mingit piinlikust.

Ma olen igakell viisakas, ma mäletan kui Joel tegi mulle komplimendi selle koha pealt, et lausa rõõm kuulata. Ostsime siis vajaliku kraami ära ja ütlesin \” Head aega \” ning tulime tagasi. Vend ületas veel rohkem kiirust, sõitis 160-ga kuigi piirang oli vist 90. Aga mul oli kenasti ning ilusasti see turvavöö peal ning ma ei kartnud, milleks.

Koju jõudes istusin ma ilusti arvutis, rääkisin Eerikuga juttu. Oh ma ei või, ma ei saanud midagi parata aga see ajas ilmselgelt mind naerma. Tõesti ma ei tea, mis juhtus aga ma istusin siin üksi ja naersin nagu loll.Ema saatis mulle paar imelikku pilku aga ilmselgelt oli ta sellega juba harjunud. Nüüd ma üritan msn-is, Eerikuga madalat profiili hoida, niii igaksjuhuks.

Hullult positiivne on olla.

2 thoughts on “ctdyrv”

  1. Hmm, tere… Terje? Olen dandee ja olen oma üllatuseks su blogrollis, nagu nad seda kutsuvad. Kuna sul on ülejäänud pärisnimedega, siis… Tere, minu nimi on Peeter

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga