• Postita kommentaar:3 kommentaari
  • Reading time:3 minutit lugemist

Jõudsime ilusti linna. Kadil oli natukene paha tuju muidu oli kõik korras. Olime niisama, otsisin ööbimispaika. Rääkisin indrekuga, mm. Kuna Kardo nägi meie msn vestlust, mõtles ta natukene juba. Talle tundus see imelik aga ma võin käsi südamel tunnistada, et meil on ainult sõbrasuhe ja nii ongi. Panime asjad kokku ja läksime välja. Ta pani mu kootud mütsi pähe, niii armas no. Talle sobib see niii hästi. Võtsime käest kinni, jalutasime tuules ja suundusime trolli peale. Trolli peal oli me mõlemad tuimad. Mõlemad mõtlesime midagi, mina mõtlesin muidugi temast. Üldiselt ma mõtlesin seda tunnetemaailma, tahtsin küsida talt aga arg tüdruk nagu ma olen, kallistasin teda vaikimisi ja pärast ütlesin,et pole midagi. Ja nii me seisimegi külmas, üksteise embuses, tuul läbis mõlemaid.
Helistasin siis incule, hakkas välja tulema. Vastik oli lahkuda tas, kurb oli lasta ta käest lahti ja mõelda, kuidas ta küll magada võiks. Ma tean, et ta midagi mõtles ikka. Nagu ma talle jõudsin rääkida, et asi on usalduses ainult kinni ja nii ongi. Ma poleks neverever midagi sellist teinud, mida ma kahetsema peaksin, päriselt nagu: O
Ja nii ma läksin..vaatasin ühe korra tagasi, ta oli juba trollipeatuses. Tavaliselt pole kombeks tagasi vaadata aga eile vaatasin. Tahtsin teda veel natukeest aega näha. Vahet pole, eete me veetsime terve nädala koos ja viiimased need 4 päeva on olnud igati head temaga. Ausalt temast oleks raske ära tüdineda.
Ning muidugi ta huuled on üheks mu suureks nõrkuseks. Nii pehmed, lausa sulavad.
Incu poole jõudes pani ta kohe mind filmi vaatama “The Love Guru ” . Ahaha, te peaksite seda nägema, niii head naljad. Päris pikk oli muidugi. Hakkasin tasakesti ära vajuma, incu andis mulle veel padja kaissu. Lõpuks me vajusime mõlemad ära, läksime magama. Ei ma ei maganud põrandal, magasin seina vastus, teise teki all. Voodis olles me ikka rääkisime palju, mina rääkisin talle Kardost ning tema headusest, tema rääkis mulle enda elust. Sellinne see vestlus meil oligi.
Ärkasin paar korda ülesse, mõtlesin muidugi Kardole. Et kui jumalik oli tema kaisus ülesse ärgata, näha ta unist nägu ning tunda ta huuli ja puudutusi.
Jäin magama siiski, hommikul sain ma kohvi ja nii ongi.
Ja kui mul hästi läheb tulen 26-ndal minuga Sten Võrru, et läheksime koos ja nii ongi. See oleks suht nunnu.
aga eks mõtleb. 24-ndal lähen käin veel viljandist läbi, Still Haunts Me, Reside 72 ning ketaspidur siiski.

ning muiudgi peaksin ma uue naeru endale ostma. Vahel hakkab mul isegi piinlik no, aga vahet pole. Naljakas on nii minul kui ka Kardol. Üleeile rääkisin talle kuidas me nöpsuga tavaliselt naerame. Ja nöpsu mäletad kui me sandri üle naersime südamest ja siis ma veetseesse jooksin ah?
üleprahi, ja muidugi ma igatsen sind mu arm, mu lilla ning mu bede nõrga be-ga.

Sellel postitusel on 3 kommentaari

  1. Nöpsu.

    HAHA! Sellist asja ei saagi unustada!! Igatsen niiiiipalju!.*

  2. Nöpsu.

    Sinu naer ongi kõigeheam,seda sa ei vaheta!!

  3. Thomas Jade

    hahah, vahepeal on mul isegi mark natukene.:D:D:

Lisa kommentaar