Oli korraks tahtmine siia kirjutada..
Aeg on käest ÄRA libisenud. See on see tiksumine päevast päeva,ööst öösse, nädalast nädalasse..Viljandis sain käidud. Emerald läheb iga korraga aina aina paremaks, selle üle on tohutult hea meel ja muuud polegi mul viljandi kohta õelda. Ja kui oleks, ei räägiks ka ! Eneses pettumust on olnud rohkem kui oleksin tahtnud.
Tallinnas on veedetud rõõmsalt aega, koos kardoga. Paar päeva oli meil lausa fantasilised. Nüüd oleme sindis, jõudsime eile õigemini. Käisime ka Sindi Rock 40-el. Järjekordne pettumus aga see leevendas olukorda, et saime esinejate käepaelatega tasuta sisse. Aitäh Karl sulle ; )
Üritus pidi kestma öö läbi, ilmselgelt kestiski aga meie suundusime kahe aeg Egne juurde. Kusjuures bändid läksid paremaks.. Täna olime me tublid. Aitasime õunu korjata , pressisime mahla, käisime pirni raksus, aitasime muude asjadega ja hõumitsesime Egne isa ja vanaisaga. Üks on muhedam kui teine. Monopoly mängisime ka, kohvi jõime suurel hulgal. Samas homne päev tuleb ilmselglt parem kui tänane.\’
JUST, esmaspäeva hommikul stradin tallinna poole. Kardo lahkub vist homme, !

6 thoughts on “”

 1. mismõttes kui mul soovi on??!!! Mis ajast sa sellise mõttetegevusega tegeled? Ja mis pinge? Mul on kahtlane tunne et ma olen millestki ilma jäänud?

 2. hipinärakas

  Kusjuures ei tegelegi eriti, vahest on.
  Aga tunnistagem seda, et me kumbki pole proovinud üksteisega eriti suhelda. Kõik on kaugenenud, sa ei arva muidu nii!?
  ma tahaksin siiralt sind näha ja kui ma tartu tulen siis tea seda, et ekstra sinu pärast!:)
  Küll see lähitulevikus juhtub peavarju muidu annaksid=;D

 3. no ma kaotasin su numbri ära ja netti saan viimasel ajal nii vähe et ainult põhilised asjad ära teha, ehk siis kooli asjad! Aga peavarju kohapealt pean kahjuks ära ütlema sest elan ühikas ja seal ruumi lihtsalt ei ole!

  Ps! Pärast pikka pausi on seda toredam taas näha! Suvel tihti on omadus inimesi “kaugendada”

 4. hipinärakas

  meil on veel aega kõike tasa teha. Kusjuures ma ootan ikka veel oma martini klaasiga pilti, mäletad veel?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga