• Postita kommentaar:1 Comment
  • Reading time:3 minutit lugemist

Logopeedi juures käimine tekitab minus vahepeal kaheti mõistetavaid emotsioone. Kogu see aja planeerimine, kuupäevade sobitamine, Tartusse sõitmine- see on üks suur logistika ja närvide mäng. Eriti kui sõidu ajal tekivad lastel mingi jonnihood või lollitamise tujud. Kuna logopeedi juures käivad meil kaks last, järjestikuste aegadega, siis tuleb kuupäevaga leppida, mis meile antakse. Seda me olemegi need kõik kuud teinud. Sõidame edasi ja tagasi ja nii juba varsti neli kuud. Kõik selle nimel, et lapsed saaksid õiged häälikuid suhu. Villemil on muidugi topeltkoormus, sest tema käib kahe erineva logopeedi juures.

Lihtsalt on päevi kui lihtsalt ei viitsi. Ma tean, et ma pean minema..aga tahtmist pole. Vahel on nagu hull laiskuse tuju. Minu jaoks tähendab see seda, et peame lapsed kokku pakkima või kui nad on lasteaias, siis sealt peale võtma ja Tartu poole põrutama. Vahepeal jätame me ka nad juba hommikul koju, sest siis on veidike lihtsam kogu selle sõidu alustamisega.

Mulle hullult meeldib meie Tartu kliiniline logopeed. Ta oli juba esimesest hetkest nii armas ja siiras. Tundub, et talle meeldivad lapsed. Ilmselgelt, sest muidu ta poleks laste kliiniline logopeed😅

Temaga rääkides kui lapsevanemana, siis ta teeb kõik puust ja punaseks ette ning on ülimalt otsekohene. Ilmselt kui Villem lubatakse kooli, siis me käime ikka seal edasi. Tuleb välja, et meil need väiksemad lapsed on justkui kaksikud. See mis on valesti Augustil, see on valesti ka Hertal.

Üldiselt on meil iga aratiajaga see teema, et peame võimalikud koos panema aegu, sest lastel on üldiselt samad probleemid. Mäletan kuidas ma eelmisel veebruaril läksin kolme lapsega nina-kurgu-kõrvaarsti vastuvõtule. Tehtigi kolm järjestikust aega. Nüüd ootab meid taas nina-kurgu-kõrvaarst vastuvõtt.

Ahjaa, mis puudutab Villemi kooli saatmise otsust, siis ma võin juba koheselt õelda, et kogu see süsteem on jabur. Sest kui lasteaed annab rohelise tule, siis leidub ikka ametnikke, kelle käitumisest ei saa me siiani aru. Homme tuleb otsus. Järjekordne erakorraline istung. Nüüd ma valmistungi selleks end ette, sest otsusest sõltub palju, kas tuleb sõda või rahu.

Kui üks laps on logopeedis, siis teise lapsega aitab ainult videode vaatamine, et ta paigal püsiks.

Sellel postitusel on üks kommentaar

  1. Helen Brick

    This post will assist the internet visitors for building up new webpage or
    even a
    blog from start to end.

Lisa kommentaar