• Postita kommentaar:Ei ole kommentaare
  • Reading time:3 minutit lugemist

Nagu näete, käib mul see blogi pidamine ikka hooti kui hooti. Mõnel kuul üks postitus, mõnel kuul lausa mitu postitust järjest.

Minust ei saa iial sellist järjepidavat postitajat kuid märtsi kuust alates kirjutan rohkem, teen rohkem pilte ja storytan. Mitte küll Bettyst vaid sellest kuidas üks maakas ehk mina hakkan käima hoolduses. Minu peal kasutatakse erinevaid tehnoloogiaid, mis ideaalis kõik need protseduurid peaksid kaalu aitama langetada. Või ümbermõõtu vähendama.

Kui te arvate, et lihtsalt käin ja kaotan kilosid, siis eksite ikka sajaga. Mina pean ikka omalt poolt ka panustama. Eri tee joomisega, jälgima toidumenüüd ja tegema treeningkava.

Kuid tõesti, olen ma sellegi poolest väga põnevil. See aasta tundub, et tuleb minu muutuste aasta. Ja aina rohkem põnevaks mu elu läheb.

Muidu ikka on mul sama rutiin. Kodu-töö-rahvatantsud-logopeedid-kodu. Midagi erilist nagu ei olegi.

Villemi sünnipäevaks tellisime talle tema isikliku kitarri komplekti. Ma ikka vahel imestan, kust kohast on pärit tema musikaalne anne.

Kuigi vahel võib tunduda, et olen oma öko asjad unarusse jätnud, siis võin õelda, et see pole nii. Mul kodus kõik vanaviisi, ma lihtsalt väga pole seda reklaaminud.

Tellisingi üleeile oma lemmikust kohast @HOIAHOMESPA mõned asjad. Ma pole suutnud veel kõiki kosmeetikat ökoks teha kuid ma tõesti olen sinnapoole teel.

Tänu rahvatantsule olen hakanud ka huulepulka kasutama. Nii veider, ma olen kõik need aastad saanud hakkama ilma igasuguste iks meiegi asjadeta. Ja nüüd.. No inimesed ikka muutuvad🤭

Homme on meil teine ettetantsimine ja see on seni kõige tähtsam, sest sellest sõltub, kas pääseme tantsima või mitte.

Lisa kommentaar